Platinum partner
6
Лет опыта
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
14871
Последний визит на сайт
вчера
Эксперт по недвижимости The capital
Качественно, профессионально, надежно – эти принципы лежат в основе моей деятельности! Специализируюсь по продаже любой недвижимости Киева и области. Помогу выгодно и надежно инвестировать деньги в недвижимость.

Продажа квартир (4)

  • THE Capital
    630 000 $
    4 468 $/м²

    Круглоуниверситетская ул., 14

    3 комнаты
    141 / 90 / 50 м²
    этаж 7 из 9
    1917 год постройки
    вчера
    Продаж сучасної 3-кімнатної квартири на Липках по вулиці Круглоуніверситетська 14 Це місце, де елегантність поєднується з комфортом, а кожна деталь створена для життя з задоволенням. Загальна Площа: 141 м² Висота стель: вражаючі 4 метри — максимум простору та світла! Сучасна кухня-вітальня — місце, де поєднуються стиль і затишок. Приватна спальня — ваш спокій з окремою ванною і душем. Універсальна кімната — під гостьову, робочий простір або дитячу. Балкони — для приємних моментів з краєвидом. Гостьовий санвузол — зручність для щоденного користування. Новий якісний ремонт з повною заміною всіх комунікацій Іспанська плитка на підлозі — стиль і надійність. Підігрів підлоги для тепла та...
    Риелтор
  • THE Capital
    239 000 $
    3 104 $/м²

    Лабораторный пер., 7

    1 комната
    77 / 50 / 20 м²
    этаж 4 из 26
    вчера
    Продаж квартири в ЖК "Alter Ego", пров. Лабораторний, 7, Печерський район. Простора та світла однокімнатна квартира загальною площею 76,6 м2 Квартира розташована на 4 поверсі Планування: - повністю укомплектована кухня-вітальня - двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом - санвузол з ванною - велика відкрита тераса Квартира повністю мебльована, є вся побутова техніка (кондиціонер, посудомийна та пральна машини, бойлер, TV-плазма). Житловий комплекс бізнес-класу "Alter Ego" розташований у Печерському районі з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. У будинку є презентабельний хол і консьєрж. Поруч: стадіон, школи, дитячі садки, ресторани, бутіки та багато іншого. Зручна транспортна розв...
    Риелтор
  • THE Capital
    204 000 $
    2 914 $/м²

    Причальная ул., 14

    3 комнаты
    70 / 50 / 20 м²
    этаж 8 из 25
    вчера
    Пропонується на продаж видова 3-кімнатна квартира з неймовірним видом на Дніпро в ЖК Great З дизайнерським ремонтом Загальна площа 70м2 Планування: 2 окремі спальні простора кухня-вітальня 2 санвузли панорамні вікна з видом на річку Переваги: Ремонт виконаний за дизайнерським проєктом Меблі виготовлені на замовлення Все готове для комфортного проживання Інфраструктура ЖК: Дитячі та спортивні майданчики Прогулянкові алеї, кафе, ресторани, салони краси Магазини, аптеки, супермаркети Підземний паркінг Планується відкриття дитячого садка та школи на території Локація: Поруч парк «Прибережний» ТРЦ River Mall, супермаркети Novus, Сільпо Дитячі садки (Казка, Перевесло), школи №329,...
    Риелтор
  • THE Capital
    469 000 $
    1 876 $/м²

    Владимира Ивасюка просп. (Героїв Сталінграду), 12-Г корпус 1

    4 комнаты
    250 / 150 / 80 м²
    этаж 12 из 13
    1997 год постройки
    вчера
    Пропонується до продажу розкішний дворівневий пентхаус на проспекті Володимира Івасюка, 12г. Цей об'єкт — ідеальне поєднання елегантного дизайну, продуманого планування та захопливих краєвидів. Квартира повністю готова для комфортного проживання, має дизайнерське оздоблення, виконане з використанням високоякісних та дорогих матеріалів. Планування та привілеї квартири На першому поверсі розташовані: Простора кухня-вітальня з каміном, що створює атмосферу затишку та гармонії, ідеальна для прийому гостей та сімейних вечорів. Сучасний санвузол з душем. Велика гардеробна кімната, яка забезпечить зручне зберігання речей. Другий поверх включає: Вишукану майстер-спальню з власною ванною кімнатою...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям